تماس با ما


شرکت صنعتی هنان Vimasun   Ltd.   

تلفن / فکس: + 86-371-56688917

تلفن: +86 15515596408

اسکایپ:   vmsfurniture@hotmail.com

پست الکترونیک:   sales@vmsfurniture.com

سایت اینترنتی:   www.vmsfurniture.com

افزودن: پارک علمی دانشگاه ملی ،

شهر زنگورو ، استان هنان ، چین. 450000


صفحه اصلی > خدمات ما

خدمات ما

خوش آمدید به VMSworks مبلمان اداری، ما هستند در تولید با کیفیت بالا مبلمان اداری قفسه های بایگانی برای شما متخصص، تیم حرفه ای ما کار سخت به ارائه راه حل های فردی برای خواسته های هر مشتری با خدمات نصب شده یا ODM و همچنین محدوده منحصر به فرد محصولات مبلمان اداری سفارشی ساخته شده است. راه حل پروژه های سفارشی برای شما و یا شما و مشتریان شما دریافت می کنید هر کارکنان در VMSworks در مفهوم اصرار خواهد شدبهترین مبلمانخدمات عالی.


مبلمان اداری VMSworks کیفیت بالا معاصر دفتر فولادی مبلمان راه حل های تامین از برندهای مبلمان اداری معتبر پیشرو. با بیست سال تجربه در صنعت مبلمان اداری ساخت، در حال حاضر طیف گسترده ای از راه حل مبلمان مدرن اداری است که مطمئن به پاسخ شما نیاز به هر دفتر مدرن. اگر شما امکانات مدیریت، دفتر مدیر، طراح یا معمار شما ما محدوده مبلمان ابزار توقف خود را برای حل تمام مبلمان اداری conundrums پیدا کنید. محل کار به سرعت در حال تغییر با معرفی فن آوری های جدید، ما به محیط زیست به رشد با تغییرات وفق دهند. ما معتقدیم دفتر مدرن به محل کار باید راحت، الهام بخش و تشویق کارکنان.


Our Service - VMSworks office furniture, locker, office storage, personal storage, shelves, school furniture-Henan Vimasun Industry Co.,Ltd.


مبلمان اداری VMSworks نه تنها عرضه محصولات مبلمان اداری کاربردی با کیفیت بالا، اما همچنین ارائه خدمات عالی، در حالی که همچنین ارائه ایده های ابتکاری و خلاق و راه حل های عملی... در نهایت موفق به توافق دست یابد.


مبلمان اداری VMSworks مفهومذخیره سازی کامل، کار آسان.


مبلمان اداری VMSworks می خواهد بهترین شریک شما ما مبلمان اداری مختلف کابینت، سیستم ذخیره سازی خواهد شد نگه داشتن شما دفتر منظم کارآمد و سازمان یافته.


Our Service - VMSworks office furniture, locker, office storage, personal storage, shelves, school furniture-Henan Vimasun Industry Co.,Ltd.

Our Service - VMSworks office furniture, locker, office storage, personal storage, shelves, school furniture-Henan Vimasun Industry Co.,Ltd.احمد محصولات خدمات

مبلمان اداری VMSworks نه تنها عرضه مبلمان اداری، اما همچنین می تواندکمک به شما در طراحی خود دفتر طرح کمک به شما در پیدا کردن راه حل درست است که کار برای نیازهای کسب و کار شما. ما می توانید مبلمان اداری با کیفیت عالی به دیدار با بودجه خود را مشخص کنید. محدوده ما شامل بسیاری از اروپا پیشرو دفتر مبلمان ساخت علامت های تجاری، که اجازه می دهد تا ما را به بهترین راه حل عادلانه برای کسب و کار شما را به شما ارائه دهد.


مبلمان اداری VMSworks می خواهد بهترین شریک شما,ما مختلف مبلمان اداری کابینت، سیستم ذخیره سازی دفتر خود را منظم کارآمد و سازمان یافته.


ب راه حل های سرویس

به عنوان رهبر جهان مبلمان اداری VMSworks شما را با بهترین مبلمان اداری و دفتر در قیمت مقرون به صرفه در کابینه ارائه خواهد شد,اگر شما به دنبال تولید کننده حرفه ای و یا تامین کنندگان برای کسب و کار یا دفتر جدید خود، VMSworks شما بهترین راه حل بدهد.


پس لطفا با ما تماس بگیرید و ما می دانیم شما ایده های مورد نظر شما و یا خود را clientsand #39; مورد نیاز، ما شما را به بهترین راه حل برای شما chioce و کمک yout به آن دست یابد.


مدیریت پروژه C.

تماس با نماینده VMSowrks به هر موضوع استعلام مبلمان مراقبت و خدمات تحویل و خدمات پس از

مبلمان اداری VMSworks در دست به منظور پاسخ به هر گونه سؤال یا نگرانی شما ممکن خواهد بود. که آیا شما به دنبال محصول مبلمان اداری یا مراقبت از اطلاعات، مقايسه محصولات، مدیریت پروژه، سفارش وضعیت و یا چیز دیگری، فقط وب سایت ما را مشاهده و بررسی درباره ما andamp; پروژه ها، و شما را به صفحات حاوی چه شما نیاز دارید و یا می خواهند بدانند در VMSworks.


د. خدمات سفارش

لطفا پست الکترونیک و یا تماس با ما به طور مستقیم اگر شما علاقه مند به هر محصول ما یا شما قصد خرید و یا شما فقط باید بدانید که در مورد این بازار، هر آنچه که شما می خواهید با خرید و فروش کسب و کار مبلمان اداری یا شما می رویم به این صنعت و یا شما نیاز به دنبال منبع خوب و یا تامین کننده جایگزین. VMSworks انتخاب اول شما خواهد بود.

VMSworks 5 سال تجربه صادرات است,صادرات انباشته از این زمینه اذعان دارند. Ourcustomersare واقع شده بیش از همهworldincludingAustralia,سنگاپور، مالزی، اندونزی، کره، هند، USAandmanycountriesinEuropeas خوب asAfricaand آمریکای جنوبی. ما خواهد شد سعی می کنیم برای کمک به شما برای بررسی بازار و حمایت شما برای گسترش کسب و کار خود را در بازار خود را.اگر شما را پیدا کند به آنچه شما دنبال آن هستید, فقط VMSworks خدمات مشتری برای کسب اطلاعات بیشتر و خدمات منحصر به فرد در هر زمان تماس بگیرید.

در همان زمان مراجعه کنید تماس با مابه اشتراک گذاشتن نظرات خود را در مورد مبلمان اداری VMSworks و همکاری خود را با ما. VMSworks را قدر اگر شما می توانید نظرات و یا پیشنهادات خود را.